Op. Dr. Hakan GÜRBÜZ

ADRES : Delta Hospitalİdealtepe Akgüvercin Sok No 4 Küçükyalıİstanbul2. Adres: Delta Hospitalİdealtepe Akguvercin Sok No 4 Kucukyaliİstanbul

TELEFON : Aşağıdaki İletişim bölümünde

KATEGORİLER : DOKTORLAR


Op. Dr. Hakan GÜRBÜZ İstanbul ili Merkez ilcesinde hizmet vermektedir. Op. Dr. Hakan GÜRBÜZ ile en hızlı iletişim için iletişim sayfasındaki telefon numarasından kendisine ulaşabilir ya da iletişim sayfasındaki adres bilgilerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye'nin doktorları da tıpkı Op. Dr. Hakan GÜRBÜZ gibi hastalarının sağlık ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en doğru biçimde karşılayabilmek için çalışmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji konusunda herhangi bir sağlık probleminizin olduğunu düşündüğünüzde İstanbul ili Merkez ilçesinde sağlık hizmeti veren Op. Dr. Hakan GÜRBÜZ ile iletişim bilgilerinden iletişime geçiniz.

İletişim bilgileri sürekli güncellenmesine rağmen kayıtlarımızdaki hatalı ya da güncellenmesi gerektiğini düşündüğünüz bilgiler için bize iletişim bilgilerimizden ulaşıp değişikliğin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.