Canlı ve Parlak Gözler İçin Bunları Deneyin

Canlı ve Parlak Gözler İçin Bunları Deneyin

Ne derler bilirsiniz; Gözler ruhun aynasıdır. İnanılmaz bakışlar ve parlak gözler için yapabileceğiniz bir kaç basit şey mevcut. İşte size sağlıklı ve güzel gözler için bir kaç öneri;

Çizgiler, kırışıklıklar ve kaz ayağına karşı en iyi korunma antioksidanla dolu meyve ve sebzeler tüketmektir. Ayrıca bunun yanında bol bol su içerek cildinizi yenilemiş ve daha parlak bir görünüm kazandırmış olacaksınız. Güneşten korunarak, sağlıklı beslenerek ve yaşam tarzınızı iyileştirerek pürüzsüz, ipeksi bir cilt elde edebilirsiniz.

Göz çevresine yaptığınız makyaj için seçeceğiniz ürünlere dikkat etmelisiniz. Kullandığınız ürünlerin özelliklerini iyi bilmeli ve uygulama sırasında dikkatli olmalsınız. Unutmayın serum ürünler hafif ve hızlı nüfuz eder, jel krem ise zengin ve ipeksi pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Göz makyajınız için cildinize uyacak renkleri tercih edin. Göz kenarlarınızı ışıkta ortaya çıkaracak renklerle bezeyin. Işığa bakmaktan çekinmeyin. Işıklı ortamlarda yapacağınız bu ufk makyaj hilesi sayesinde gözleriniz adeta birer flaşör gibi açığa çıkıp karşınızdakini etkileyecektir.

Gözlerinizin arasını çok açık mı büluyorsunuz? Ya da bazen simetrik gözlere sahip olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Bu tip farklılıklar sizin hazinenizdir. Gözlerinizi her zaman sevin ve diğerlerinden farklı olması ile gurur duyun. Böylece onlara bakış açınız değişecektir. Gözlerinizi önemseyip bakımını aksatmamalısınız.

Gözleriniz dış dünyayı algılamanızı sağlayan en önemli organınızdır. Onlarla güzel anların adeta fotoğrafını çeker ve beyninize anı olarak yerleştirirsiniz. Bol bol gezin, eğlenin ve iyi vakit geçirip bunları gözleriniz ile sonsuza kadar sizinle kalacak anılar haline getirin. Gözlerinize çok iyi bakın ki onlar da en iyi zamanlarınızı size hatırlatacak hatıraları sizin için beyninizin en güzel köşesine yerleştirsin.

POPÜLER YAZILAR