Seks Hayatınızı Ateşleyecek 5 Besin

Seks Hayatınızı Ateşleyecek 5 Besin

Hepimiz iyi bir seks ardından iyi bir yemeği severiz. Fakat iyi bir yemeğin iyi bir sekse sebep olabileceğini hiç düşündünüz mü? Doğal afrodizyak içeren bazı besinler seksten daha çok zevk almanızı sağlayabilir.

Bal : Tedavi amaçlı kullanılacağı gibi erkeklerde testesteron düzeyini arttırır. Aynı zamanda B vitamini deposu olarak da bilinir.

İstiridye : Belki de bilinen en eski afrodizyaktır. Kadın ve erkeğin seks dürtülerini ateşler. Demir eksikliği yorgunluğa yol açar. İşte tam da bu noktada demir deposu istiridyeler devreye girer ve size ihtiyacınız olan enerjiyi depolar. Doğurganlığı arttıran çinko içerirler. En önemlisi de erkeğin performansını arttıran amino asitleri ihtiva ederler.

Çukulata : Mutluluk veren ve beyindeki dopamin hormonunu tetikler. Bu da seks sırasında daha fazla zevk almanıza yol açar. Aynı zamanda çukulata siz işinizi bitirene kadar sizi uyanık tutmak için gerekli kafeini içerir.

Çili Biberi : Acı biber aşk hayatınızı ateşler. Kan akışını arttırır ve size kızarmış seksi bir ciltle kabarmış dudaklar verir. Beyninizdeki kendinizi iyi hissetmeye yarayan endorfini salgılamaya yol açar.

Avakado : E vitamini bakımından zengin bir meyvedir. Canlılık ve enerji verir. Ayrıca B6 ve Omega-3 içerdiği için tüm gece sizi zinde tutarak memnuniyetinizi arttırır.

POPÜLER YAZILAR